on1ab1dd1rej1

Get Adobe Flash player

Stomatologia Tarnów

Radiowizjografia cyfrowa KODAK 5100

kodRadiowizjografia cyfrowa KODAK 5100 pozwala na wykonywanie i analizowanie zdjęć radiologicznych  w sposób łatwy i szybki, z jednoczesną redukcją promieniowania rtg w porównaniu do tradycyjnych technik z użyciem kliszy rentgenowskiej aż o 90%. Radiowizjografia pozwala na uzyskanie obrazu w sposób natychmiastowy na monitorze komputera, jego powiększenie czy archiwizowanie.

Piaskarka

emsPiaskarka to urządzenie służące do usuwania osadu, plam i przebarwień z powierzchni zębów. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia spowodowane nalotem nikotynowym, kawą, herbatą, płytką nazębną.
Strumień sprężonego powietrza w połączeniu z piaskiem (dwuwęglanem sodu) oczyszcza powierzchniowo zęby likwidując przy tym przebarwienia i naturalnie je wybielając. Polerowanie sprężonym powietrzem jest łatwą, szybką i bardzo dokładną metodą usuwania przebarwień i płytki bakteryjnej z miejsc szczególnie trudno dostępnych-powierzchni stycznych oraz anatomicznych zagłębień w szkliwie. 

Lampa Beyond

beytLampa Beyond służy do jednoczasowego, jednowizytowego wybielania zębów.Dzięki zastosowaniu lampy Beyond cały zabieg wybielania odbywa się w gabinecie stomatologicznym, jego czas jest zredukowany do minimum i trwa krócej niż godzinę. Opieka lekarska podczas całego zabiegu pozwala na zastosowanie środka wybielającego o stężeniu wyższym niż w przypadku preparatów przeznaczonych do użytku domowego, a zabieg pozostaje całkowicie bezpieczny dla pacjenta.

Czytaj więcej...

Sandman Futura

imagesObecnie na rynku dostępne jest kilka modeli piaskarek abrazyjnych. Wszystkie pracują na wspomnianiej wcześniej zasadzie abrazji powietrznej. Jednak pomiędzy poszczególnymi urządzeniami są zasadnicze różnice. Dotyczą one przede wszystkim ciśnienia roboczego czy też typu użytego materiału ściernego (piasku, proszku).

Czytaj więcej...

OzonyTron X

ozonytron xPodstawowa wersja generatora Ozonytron X dostępna jest na rynku od 1999 r.
Urządzenie sprawdziło się w praktykach stomatologicznych na całym świecie, a liczne Akademie Medyczne potwierdziły jego skuteczność w szczegółowych badaniach, co znalazło swoje odzwierciedlenie w wielu publikacjach.
Generator można wyposażyć w osiem sond aplikacyjnych do wszystkich rodzajów zabiegów stomatologicznych.

Zbliżenie sondy do pola zabiegowego aktywuje jej działanie, a intensywność regulujemy potencjometrem umieszczonym na przednim panelu. Sygnał dźwiękowy ( co 10 sek. ) informuje użytkownika o czasie ekspozycji.

Czytaj więcej...

Stomatolog Tarnów, dentysta
Copyright by GABINET PRZYJAZNY DZIECIOM 2013-2014


Powered MAKSYM 2014-2016