on1ab1dd1rej1

Get Adobe Flash player

Gabinet stomatologiczny Tarnów

O nas

zdjecie personelu-Karolina Janosz-CieżStomatolog Tarnów
Gabinet stomatologiczny  w centrum medycznym Euromed to gabinet , w którym nowoczesny sprzęt w połączeniu z pasją, doświadczeniem i sprawdzonymi materiałami o najwyższej jakości są gwarancją prawidłowej diagnostyki i leczenia.

Świadczymy profesjonalne usługi stomatologiczne dla dzieci i dorosłych. Zajmujemy się zarówno stomatologią zachowawczą z endodoncją, chirurgią stomatologiczną, protetyką, stomatologią estetyczną i profilaktyką. W trosce o Państwa czas na miejscu dysponujemy nowoczesną aparaturą diagnostyczną: systemem radiografii cyfrowej (RTG+RVG) i kamerą wewnątrzustną.

zdjecie personelu Bobka DorotaJako jedyni w Tarnowie dysponujemy PIASKARKĄ ABRAZYJNĄ SANDMAN, która pozwala na bezbolesne leczenie próchnicy bez użycia wiertła!

 Bez  nieprzyjemnego dźwięku i wibracji!

Oprócz najwyższych standardów wyposażenia, bardzo istotne dla nas było stworzenie miejsca, gdzie w przyjaznej atmosferze będzie można odpocząć i przygotować się do zabiegu. Służy temu przyjazna poczekalnia z kącikiem kawowo – prasowym a dla najmłodszych pacjentów został przygotowany  kącik z niespodziankami. Dysponujemy też DVD z bajkami,  zamontowanym przy fotelu.

 

Share

Stomatolog Tarnów, dentysta
Copyright by GABINET PRZYJAZNY DZIECIOM 2013-2014


Powered MAKSYM 2014-2016